1. Сервіс доставки їжі MIXFOOD працює тільки з надійними закладами. Вже більше 70-ти закладів Миколаєва співпрацюють з нами. Ми постійно розширюємо список наших партнерів.

2. Ми зробили процедуру оформлення замовлення на сайті максимально зрозумілою і зручною для наших клієнтів. Досить клікнути на бажане блюдо і воно з'явитися у Вашому кошику. Залишається лише заповнити форму замовлення і трохи почекати кур'єра з Вашою улюбленою їжею. Так само, швидко оформити замовлення можна зателефонувавши за телефонами наших операторів (073) 670-30-70 та (068) 670-30-70.

3. Завдяки злагодженій роботі наших операторів і кур'єрів, доставка їжі здійснюється максимально швидко. Середній час по Миколаєву - 45 хв.

4. Оператори сервісу MIXFOOD завжди допоможуть замовити доставку їжі, порадять заклади з найсмачнішою їжею і швидкою доставкою.

5. Доставка з багатьох закладів здійснюється безкоштовно при замовленні від певної суми. Дізнатися вартість доставки простіше простого, досить вказати Ваш район, оплата за доставку з'явиться поруч з логотипом ресторану. 

6. Крім оплати доставки готівкою, Ви завжди можете перевести гроші на карту кур'єра зручним для Вас способом.

7. Доставка піци, суші, шашлику і їжі з Макдональдс здійснюється в термосумках. Довіряючи нам доставку Ви можете бути впевнені, що кур'єр привезе Вашу їжу гарячою.

8. Перед оформленням замовлення Ви маєте можливість ознайомитися з відгуками наших клієнтів про конкретний заклад і звичайно-ж залишити власний відгук.

9. З нами працюють заклади які заслужено завоювали популярність у жителів Миколаєва і гостей міста. Це всім відомі: «Якіторія», «МакДональдс», «Крила», «Челентано» та інші заклади, меню яких Ви знайдете у нас на сайті.

MIXFOOD - переваги це зручні замовлення через сайт або додаток, швидка доставка кур'єром до дверей, транспортування їжі в термо-сумках, можливість оплати замовлення картою кур'єру ... Хочете смачно поїсти? Довірте доставку Вашої їжі нам!

Приєднуйтесь до сервісу MIXFOOD, отримуйте задоволення від швидкої доставки їжі онлайн. Вам буде смачно і ситно! Гарантуємо!